Nauka Iluzji

Strona na której uczę iluzji, bez wychodzenia z domu.

#1 11-03-2014 17:27:06

GRRAMAL

Administrator

Zarejestrowany: 04-06-2013
Posty: 66
Punktów :   

Jak zawiązać sznurowadła bez ich dotykania

Jak wykonać
Do wykonania powyższej sztuczki potrzebujesz:
- dwóch identycznych sznurowadeł
- żyłkę

Jedną sznurówką normalnie wiążemy buta. Do drugiej, w jej środkowej części, przywiązujemy żyłkę. Powinna ona być na tyle długa, żeby sięgać od kostki do biodra. Zakładamy spodnie o długich nogawkach oraz buty i przeciągamy żyłkę przez nogawkę. Na jej luźnym końcu robimy pętelkę i zahaczamy ją o jakiś nap, nit lub guzik w pobliżu kieszeni.

Prawdziwe sznurowanie buta chowamy pod nogawką, a na wierzch wyciągamy sznurówkę przywiązaną do żyłki, co sprawi wrażenie rozwiązanego buta. Metodą prób dopasuj do swoich butów ustawienie, które będzie wyglądało najnaturalniej. Poćwicz kilka razy pociąganie palcem za wolny koniec żyłki, żeby chowanie luźnej sznurówki było szybkie, spod nogawki skutecznie wyłaniało się prawdziwe wiązanie, a żaden z ruchów nie zdradził całego sekretu. Bardzo ważnym elementem triku jest energiczny ruch stopą podczas wciągania żyłki, gdyż dzięki niemu widownia nie będzie w stanie dostrzec metody „wiązania” buta.

Teraz zahacz linkę o kciuk, schowaj ręce do kieszeni, podejdź do grupki znajomych, a gdy któryś z nich zwróci Ci uwagę na rozwiązany but, wykonaj od niechcenia kilka ruchów nogą i obserwuj ich miny, kiedy spostrzegą, w jaki sposób go zawiązałeś.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
szczeniak przeziębiony pęcherz owsianka ciesielska przepis słowotwórstwo kawały o czesiu golf 4 przekaźnik 103 109