Nauka Iluzji

Strona na której uczę iluzji, bez wychodzenia z domu.

#1 11-03-2014 17:40:11

GRRAMAL

Administrator

Zarejestrowany: 04-06-2013
Posty: 66
Punktów :   

Lewitacja

Zaprezentuje wam lewitacje Balducciego, a więc zaczynamy.

Aby wykonać taką sztuczkę musimy:
1. zebrać swoją widownię w jednym miejscu (tym łatwiej będzie nam ukryć trik im mniejsze będzie nasze audytorium)
2. odpowiednio się ustawić (stajemy tyłem do widzów w odległości około 2-3 metrów. Większy lub mniejszy dystans może zdradzić nasz sekret. Jak możesz zauważyć na klipie, David stara się ustawić trochę bardziej z prawej strony widza. Ma to na celu lepsze zakrycie prawej stopy, na której będzie się unosił. Jednak nie popełniaj jego błędu i zwróć uwagę na zakrycie swojego cienia)
3. stworzyć odpowiednią atmosferę (aby zwiększyć efekt zaskoczenia i odwrócić uwagę od istotnych dla iluzji szczegółów. Blaine dużo mówi przed wykonaniem sztuczki, a na koniec udaje, że dużo go ona kosztowała wysiłku)
4. złączyć stopy razem
5. i, gdy wszystko jest już gotowe, to delikatnie przenieść ciężar ciała na palce prawej stopy i unieść się do góry na wysokość kilku centymetrów (nasza lewa stopa powinna być cały czas w początkowej pozycji tzn. przednia część buta nie może opaść. Pięty obu stóp muszą być cały czas złączone)

Przy odpowiednim zgraniu wszystkich elementów sztuczka powinna nam wyjść bardzo efektownie. Pamiętajmy, aby do triku nie podchodzić "z marszu" - należy trochę potrenować w domu. Najlepiej przy lustrze, nagrywając się na kamerę lub z pomocą innych domowników.

//GRRAMAL

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kawały o czesiu szukam chłopaka w wieku 14 lat schemat przekaźników golf 4 tdi golf 4 przekaźnik 103 109 koń trojański program